Drodzy Łebianie

Daleko mi do ideału. Przez ostatnie lata na pewno popełniałem błędy. Wszystkich, których w jakikolwiek sposób uraziłem lub zawiodłem, przepraszam.

Dlaczego te wybory powinny być dla nas wszystkich aż tak szczególne?

Przegrana oznaczałaby, że do miasta wkroczą deweloperzy, którzy w przeciągu kilku lat doprowadzą do upadku Waszych działalności. Stracilibyście swój dorobek, to, na co ciężko pracowaliście przez kilka, a czasem nawet kilkanaście lat. Czy wiecie co oznacza w naszym przypadku budowa tzw. aparthoteli i innych ukrytych form działalności deweloperskiej? Jednorazowy zysk w postaci sprzedaży gruntów jest niczym w porównaniu do przeraźliwych strat gospodarczych i społecznych, które będzie musiało ponosić miasto, a więc my wszyscy. Stalibyśmy się miastem-widmo. Wpuszczenie deweloperów oznaczałoby niezdrową konkurencje, walkę w nierównej grze.

Chcę wygrać te wybory i doprowadzić do sytuacji, w której w Łebie powstaną luksusowe hotele, działające przez cały rok. Od wykonania tego milowego kroku dzielą nas milimetry. W sprawie maksymalnego ograniczenia wpływu deweloperów oraz działania na rzecz powstania całorocznych obiektów skierowanych do klientów premium zrobiliśmy już ogromnie dużo.

Jestem przygotowany i otwarty na konstruktywną krytykę. Pragnę jednak podkreślić, że w sprawie obrony Łeby przed deweloperami, w sprawie oczekiwanego kierunku rozwoju naszego miasta, a są to na dzień dzisiejszy sprawy fundamentalne, jestem osobą całkowicie wiarygodną.

To będzie stosunkowo krótka, dynamiczna kampania wyborcza. Niech to będzie kampania wolna od wpływu ludzi, którzy zrobią wszystko, aby wyssać z Łeby to co w niej najbardziej wartościowe. Ktoś kto w rzeczywistości chce oddać deweloperom klucze do miasta będzie w tej sprawie milczeć lub mówić Wam to co chcecie usłyszeć. Ja jestem inny – bywam uparty, czasem impulsywny, ale ostatecznie szczery i zawsze gotowy do walki o Wasze.

Przygotowaliśmy dla Was rzetelny, odważny program dotyczący infrastruktury, edukacji, polityki społecznej, senioralnej, kultury, inwestycji, wizerunku i promocji oraz prezentujemy odważnych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów na radnych gotowych, aby wspólnie rozwijać nasze miasto.

Wspólnie dla Łeby
Andrzej Strzechmiński