Na kogo głosować?

Okręg nr 1 – ulice: Leśna, Nadmorska, Obrońców Westerplatte, Sosnowa
Kandydat na radnego – Adam KLEINA

Okręg nr 2 – ulice: Brzozowa, Chełmońskiego, Dojazdowa, Genewska, Krótka, Matejki, Okrzei, Sportowa, Szkolna, Topolowa, Tysiąclecia
Kandydat na radnego – Zbigniew KOSECKI

Okręg nr 3 – ulice: Kościuszki od nr 1 do nr 10, Morska, Wojska Polskiego
Kandydat na radnego – Magdalena PLICHTA

Okręg nr 4 – ulice: Abrahama, Derdowskiego, Kościuszki numery parzyste od nr 12 do nr 28, Olszewskiego, Wróblewskiego
Kandydat na radnego – brak kandydata

Okręg nr 5 – ulice: Kościuszki numery nieparzyste od nr 13 do nr 27 oraz wszystkie numery od nr 29 do nr 59, Nad Ujściem, Piekarska, Pocztowa
Kandydat na radnego – Emil DETTLAFF

Okręg nr 6 – ulice: 11 Listopada od nr 1 do nr 3A, Kościelna od nr 3 do nr 9A,
Powstańców Warszawy od nr 9 do nr 34D
Kandydat na radnego – Jolanta WASZKIEWICZ

Okręg nr 7 – ulice: 11 Listopada od nr 4 do nr 10, Grunwaldzka, Jachtowa, Kopernika, Powstańców Warszawy od nr 1 do nr 8, Rąbka, Sienkiewicza, Słowińska, Turystyczna, Wybrzeże
Kandydat na radnego – Jakub KRAWCZYK

Okręg nr 8 – ulice: Aleja św. Mikołaja, Kościelna 2, Plac Dworcowy, Wspólna
Kandydat na radnego – Teresa TROJANOWICZ

Okręg nr 9 – ulice: 1 Maja, 10 Marca, Zawiszy Czarnego
Kandydat na radnego – Beata SMORAWSKA

Okręg nr 10 – ulice: Aleja św. Jakuba, Kwiatowa, Łąkowa, Ogrodowa, Teligi
Kandydat na radnego – Jerzy URYASZ

Okręg nr 11 – ulice: Kościuszki od nr 60 do nr 109
Kandydat na radnego – Katarzyna MAZUR

Okręg nr 12 – ulice: Kościuszki od nr 110 do końca, Nowęcińska od nr 2 do nr 13, Piastów, Piwna, Powstańców W-wy od nr 35 do końca, Zielona
Kandydat na radnego – Magdalena WÓJCICKA

Okręg nr 13 – ulice: Bolesława Chrobrego, Jagiellońska, Mieszka I, Nowęcińska od nr 14 do końca, Parkowa
Kandydat na radnego – Zdzisław STASIAK

Okręg nr 14 – ulice: Emilii Plater, Generała Bema, Jaśminowa, Majora Sucharskiego,Mickiewicza, Reja, Wysockiego
Kandydat na radnego – Bogdan RUŻYŁA

Okręg nr 15 – ulice: Bałtycka, Błękitna, Grabskiego, Kwiatkowskiego, Miła, Niedziałkowskiego, Paderewskiego, Pogodna, Spokojna, Starzyńskiego
Kandydat na radnego – Henryk GRYMM